0212 563 5943

0533 713 4907

Amerika Vizesi

Amerika Vizesi

Dünya Ülkeleri

Vize Hakkında

Amerika Birleşik Devletleri Türk vatandaşlarına tüm pasaport türlerinde vize uygulamaktadır.  Amerika vizesi için seyahat tarihinizden en az 6-8 hafta öncesinden başvuru yapmalısınız. Vize türünüzü doğru seçmeniz gerekir aksi taktirde başvurunuz değerlendirilmeye alınmamaktadır.

 

Gerekli Belgeler

Amerika B2 Turistik Vize için Gerekli Belgeler

  1. Pasaport :Başvuran kişinin pasaportu Amerika ‘da amaçladığı kalma süresinden sonra en az 6 ay süreyle geçerli olmalıdır. Kişinin uluslararası yolculuklarını gösteren önceki pasaportlarını yada Amerika Birleşik Devletlerine önceden çıkarılmış vizelerini mülakat sırasında yanında bulundurması gerekmektedir.
  2. Fotoğraf: 1 Adet son 6 ay içerisinde çekilmiş, arka fonu beyaz ve  5*5 renkli fotoğraf. Fotoğrafta yüz kameraya bakıyor olmalı, kulaklar görünür olmalı, gözlükler parlama yapmamalı, gözlükler gölge oluşturmamalı ve dini neden dışında saç kapalı olmamalıdır. Mülakat sırasında fotoğrafınız yanınızda bulunmalıdır.

  3. Vize Başvuru Formu: Göçmen olmayan vize adaylarının DS-160 Göçmen Olmayan Vize Elektronik Başvurusunu doldurmaları ve imzalamaları gerekir. Adaylar mülakat sırasında onay sayfasının barkodlu çıktısını sunmalıdır.

  4. Mülakatta Yanınızda Olması Gereken Belgeler: İsteğe bağlı olarak, başvuranın seyahat gerekçesini destekleyecek ve öğrenci statüsünü veya istihdamını doğrulayan, finansal kaynakların kanıtı gibi ülkelerine mesleki, mali ve ailevi bağlarını gösteren belgeleri yanında getirebilir.

Adres

Giyimkent İstanbul Ticaret Sarayı No:108 D:564

Telefon

0533 713 4907

Email

info@alyanturizm.com

Website

N/A

Diğer Ülkeler